דלתות מטבח

 תכנון ועיצוב דלתות המטבח

ארונות מטבח הן פתרון מצוין עבור תקציב נמוך. רוצים לחדש את המטבח אך שינוי קומפלט אינו אפשרי עבורכם? תוכלו בשליש מהמחיר לחדש את הארונות. יש לכם רעיון מקורי איך לתכנן את דלתות המטבח שלכם? אנחנו כאן בשביל להגשים אותו במציאות.

עיצוב ותכנון ארונות מטבח הוא אחד הדברים הכי משמעותיים בתכנון המטבח האישי שלכם. דלתות המטבח חייבות להתאים באופן מושלם לשאר האביזרים המשלימים. תכנון המטבח כולו תלוי בסופו של דבר בעיצוב הארונות המתאימים. חומרי הגלם, המרקם, הצבע ובחירת הסגנון המתאים קובעים את האופי של חדר האוכל שלכם.

מגוון מטבחים עובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כל שלב בתכנון המטבח מתואם ביחד אתכם בשביל להגיע אל התוצאה הרצויה ביותר מבחינתכם. מעבר לשירות האישי אנחנו דואגים להתעדכן בכל החידושים הנדרשים בתחום. אם אתם מעוניינים בדלתות צביעה בתנור יש לנו את האנשים המתאימים בשביל לבצע את המלאכה.

מגוון מטבחים  דלתות המטבח ואביזרים משלימים

מגוון מטבחים הוא המקום המתאים להתחיל בו את החיפוש אחר המטבח האישי שלכם. אנחנו נותנים מענה מדויק לכל לקוח או לקוחה ומספקים מענה כולל ומקיף כולל כל המוצרים הנלווים. אנחנו מספקים עבור הלקוחות שלנו מענה בכל הרמות, החל מרמת פירוק ארון המטבח הישן ועד הכנת כל נקודות האספקה. אנחנו דואגים לאינסטלציה, חשמל, גז , צבע, תאורה, שיש, בחירת כיורים וברזים וחיפוי מעל השיש מזכוכית קרמיקה וחומרים נוספים.

מגוון מטבחים אדריכלות ועיצוב פנים

אנחנו דואגים להתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום. מדי שנה אנחנו נוסעים לתערוכות בעולם לשם השתלמות מקצועית. תכנון של דלתות המטבח ושל המטבח כולו דורשים רקע וניסיון בעיצוב פנים ובאדריכלות. אנחנו פוקדים מדי שנה תערוכות ברחבי העולם של אדריכלים ומעצבי פנים ומביאים עד אליכם הביתה את כל החידושים המשמעותיים בתחום. עיצוב מטבח עבורנו הוא מעשה אומנות המשתלב באופן מדויק עם עיצוב הבית כולו.

חלק משמעותי מעיצוב המטבח הוא עיצובם של ארונות המטבח בהתאם לסגנון האהוב עליכם. אנחנו עובדים עם כל סגנונות הבנייה, כפרי,מודרני, פרובנס וסגנונות נוספים כולל תכנון מיוחד עבור לקוחות פרטיים.

מגוון מטבחים עומדים לשירותכם בכל שעה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונחזור אליכם במהרה עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם.