מזנונים

מזנונים עיצובים מיוחדים

מחפשים דרך מקורית לחידוש הסלון? לאחר השיפוץ או הבנייה הגיע הזמן לבחור את המזנון הנכון. מזנונים תלויים או עומדים בעיצובים מיוחדים.

מגוון מטבחים מביאה עד אליכם הביתה את מיטב המזנונים המעוצבים. עובדי החברה שלנו כוללים צוות נגרים מומחים האחראי על הבנייה ועל ההרכבה. אנחנו עובדים בתחום כבר מעל 20 שנה ויש לנו נסיון רב באדריכלות ובעיצוב הבית. מזנונים הם פריט אופנתי לכל דבר וביחד אתכם נעצב מחדש את הסלון הפרטי שלכם.

עיצוב פנים

עולם עיצוב הפנים עלה מדרגה בשנים האחרונות והחידושים האחרונים בתחום הגיעו אל עולם המזנונים. כיום תוכלו להזמין  את כל הרהיטים הנדרשים עבור הסלון שלכם בהזמנה אישית. עובדי החברה שלנו כוללים נגרים, מתכננים ומרכיבים. אנחנו מספקים ללקוח שירות כולל בתחום על ידי בעלי מקצוע מומחים בעלי רקע בעיצוב פנים ואדריכלות. השילוב בין ידע מקצועי להבנה אסתטית הוא הכרחי. כיום עיצובים מיוחדים תופסים את קדמת הבמה.

מזנונים במחירים אטרקטיביים במיוחד עבורכם

מגוון מטבחים שמה לעצמה למטרה לאפשר לכל אחד מכם לרכוש מזנון מעוצב עבור הסלון. אנחנו עובדים בצורה יעילה המאפשרת לכם ליהנות ממחירים נוחים ומשתלמים. יש לנו קטלוג עשיר ומגוון בו תוכלו לבחור את המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. אנשי המקצוע שלנו כולם עובדים של החברה דבר המוזיל עלויות ומאפשר לנו  לשווק עבורכם את המוצרים הטובים ביותר במחירים שפויים. מעבר לשירות המקצועי יש לנו צוות מיומן שישמח לענות לכם על כל שאלה. אם יש לכם שאלות בנוגע לטווחי מחירים אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

מזנון תלוי או עומד

בחירת מזנון  תלוי או עומד תלויה כמובן באופי המיוחד של הסלון שלכם. הבחירה האישית דורשת ידע ומקצועיות בכל הנוגע לתכנון פנים. מגוון מטבחים מלווים אתכם לכל אורך התהליך. אנחנו בוחרים ביחד אתכם את הסגנון המתאים ואת הצבעים שישתלבו באופן מדויק עם חלל החדר ועם הרהיטים האחרים. יש לנו מזנונים בגדלים שונים ובדגמים מגוונים. מזנון ענק משולב פתוח סגור עם סולם הזזה, מזנון אפוקסי מבריק בשני גוונים לבן ואפור, הקטלוג העשיר שלנו מאפשר לכם להגיע אל הבחירה המתאימה.