מטבחים

מטבח לבן

Kitchen-banner

מגוון מטבחים כל הדגמים המובילים

מחפשים לשדרג או לקנות מטבח חדש? מגוון מטבחים מספקים עבורכם את כל הסגנונות הנדרשים כל זאת במחירים מעולים. אנחנו מפעל מייצר עם מומחיות של יותר מ-20 שנה בתחום. המטבחים שלנו כוללים, מטבח פרובנס, אנגלי, כפרי, מודרני ולבן. כולם באיכות גבוהה עם שירות הכולל התקנה והרכבה וכמובן ייעוץ והכוונה.

עיצוב מטבחים הוא המומחיות שלנו ואנחנו מתעדכנים מדי שנה בירידים ברחבי העולם בכל החידושים בתחום. המטבח הוא מקום המפגש האינטימי של כל בני המשפחה, ביחד נעצב את המטבח בהתאם לדרישות שלכם. המוטו שלנו הוא תמיד לעבוד בצמוד ללקוח עד לתוצאה הרצויה ביותר עבורכם.

תפיסת העולם שלנו היא קודם כל שירות מכוון ללקוח. במפגש הראשון אנחנו מתאמים אתכם את כל הפרטים הנדרשים בהתאם לצרכים שלכם. כל התהליך בנוי ומתוכנן בקפידה עד למוצר הסופי. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לשם תיאום פגישה תכנון והיכרות עבור הפרויקט האישי שלכם.

דגמי מטבחים

בחירת מטבח היא עניין משמעותי ויש לקחת בחשבון את כל השיקולים הנדרשים. השיקול הראשון הוא כמובן סגנון אישי. אם אתם רוצים מטבח חם ומזמין עם אווירה כפרית המטבח הכפרי הוא כמובן הבחירה הנכונה. ישנם לקוחות המעדיפים את הסגנון המודרני ואת מטבחי ההייטק המעוצבים, לקוחות אחרים רוצים מטבח לבן נקי ואלגנטי. רוצים מטבח אנגלי או אולי מטבח פרובנס? מתלבטים בנוגע לבחירה? הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לבחור את המטבח ההולם ביותר את הצרכים שלכם.

סוגי מטבחים, פרובנס, אנגלי, כפרי, מודרני או לבן, מגיעים אצלנו עם כל האביזרים המשלימים כולל הכנה של כל נקודות האספקה. אנחנו מספקים שירות כולל בתחום בשיתוף עם אנשי מקצוע חיצוניים עד לסיום העבודה בצורה שלמה ומלאה. כל מטבח מגיע קומפלט עם כל הנדרש בשביל להתחיל לבשל החל מהיום הראשון. יש לנו שירות מיוחד של התקנת ארונות למטבח, שיש, בחירת כיורים וברזים וטיפול בכל נקודות האספקה. אנחנו מחברים בניכם לבין בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. מגוון מטבחים מרכז עבורכם את כל השירותים הנדרשים במקום אחד.

מגוון מטבחים מחירים נוחים ומשתלמים

מגוון מטבחים מספקים עבורכם את כל השירותים הנדרשים במחירים משתלמים. אנחנו עושים הכל בשביל לחסוך בעלויות עבורכם ועדיין לספק איכות מקסימלית ברמה הגבוהה ביותר שניתן. מדי שנה אנחנו פוקדים תערוכות ברחבי העולם בשביל להביא לקהל הישראלי את החידושים המרהיבים בתחום. אנחנו דואגים תמיד להיות מעודכנים ולספק ללקוחות שלנו שירות מותאם עבורם. המפעל שלנו ואולם התצוגה, שם מוצגים כל החידושים והטכנולוגיות, נמצאים במישור אדומים פארק תעשיות רחוב חרובית 30. אתם מוזמנים לביקור בכל עת.