כיורים וברזים

כיורים וברזים הם לא רק מוצרים משלימים

הגיע הזמן לחדש את המטבח. הצבע מוכן, ארונות המטבח נבחרו בקפידה. עכשיו רק נשאר לבחור את המוצרים המשלימים. מחפשים כיורים וברזים עבור המטבח או חדר האמבטיה שלכם? הגעתם אל המקום הנכון.

לפני הבחירה יש לדעת שכיורים וברזים אינם רק מוצרים משלימים. הם נותנים למטבח אופי מיוחד ומאפשרים לכם להרגיש בנוח בחדר האוכל שלכם. כיורים וברזים משמשים אותנו גם בחדר האמבטיה שם יש להם תפקיד ייחודי בהפיכת האמבטיה למקום אישי ופרטי. המפלט שלנו מיום עבודה עמוס או מיום לימודים מתיש וארוך.

מגוון מטבחים כיורים וברזים ומוצרים משלימים

המפעל של מגוון מטבחים מייצר בעצמו את כל המוצרים. כל הנגרים, המתכננים והמרכיבים הם עובדים של החברה. בנוסף לעובדים הקבועים של החברה אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל ומקיף. אנחנו עובדים עם מקצוענים אמיתיים בתחום בשביל לספק לכם שירות אישי על ידי צוות מיומן המוכן לביצוע כל מלאכה. אנחנו יודעים לתת שירות עבור כל טווח המוצרים המשלימים כולל שירות מיוחד בתחום הכיורים והברזים. מגוון מטבחים משדכים ביניכם לבין בעלי המקצוע המובילים בתחום ומספקים מענה כולל ומקיף עבור כל העבודות הנדרשות. אנחנו דואגים לאינסטלציה וחשמל, אנחנו מחברים את כל נקודות האספקה עבורכם, גז ותאורה כולל שירות מיוחד של בחירת כיורים וברזים.

המגוון העשיר שלנו מספק עבורכם את כל הנדרש עבור המטבח שלכם. יש לנו כיורים מקרמיקה ומנירוסטה, כיורי מטבח יצוקים בעלי מראה אחיד המשתלבים עם משטחי העבודה, כיורים וברזים בעיצובים חדשניים בהתאמה אישית עבור כל לקוח או לקוחה.

אסתטיקה בעיצוב המטבח

אחד הדברים הכי משמעותיים בעיצוב המטבח הוא השילוב בין כל המוצרים המשלימים. מגוון מטבחים משלבת בין עיצוב ופנים ואדריכלות לבין בניית מטבחים ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנחנו מקפידים מאוד על אסתטיקה תוך כדי עבודה עם החומרים הטובים ביותר בשוק. יש לנו שירות מיוחד של עבודות בחיתוך ממוחשב   .C.N.C

מגוון מטבחים מתחייבים לטוב ביותר עבורכם. אנחנו משדכים ביניכם לבין בעלי  מקצוע  מומחים. יש לנו שירות כולל ומקיף המספק מענה מושלם בתחום, כולל שירות לקוחות מקצועי במיוחד עבורכם. אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. מגוון מטבחים עושים הכל בשביל לענות על כל שאלה במדויק. ביעילות, מהירות ומקצועיות.