משרביות

משרביות, קירות לעיצוב הבית

משרביות הן קירות חוצצים העשויים בדרך כלל מעץ. המשרביות מותקנות בדרך כלל בפתחי מבנים, קירות או חלונות. הן משמשות בתור פריט אדריכלי התורם לעיצוב הבית. כיום בעולם המתקדם של תחום העיצוב הדגמים החדשניים מתאימים את עצמם אליכם. תוכלו להשתמש בהן כפריט עיצובי לחיפוי קירות פנים, עבור מחיצות בין חללים שונים ברחבי הבית, עבור מעקה מעץ למדרגות, כפריט עיצוב דקורטיבי לקיר או כל שימוש אחר בהתאם לצורך האישי שלכם.

משרביות בעיצובים חדישים

מגוון מטבחים מספקים עבורכם את מיטב המשרביות בעיצובים חדישים. אנחנו עובדים ביחד אתכם בשביל להתאים את העיצוב והגוון אל הטעם האישי שלכם. אנשי המקצוע שלנו הם עובדים של החברה כבר שנים ואנחנו מייצרים בעצמנו את עבודות העץ הנדרשות. יש לנו צוות מיומן בקיא באדריכלות ובעיצוב פנים עם נסיון רב שנים בתחום. בנוסף לעץ אנחנו מציעים עבורכם גם משרביות מחומרים שונים, בטון, חמר ואבן. אתם מוזמנים לפנות אלינו באופן אישי בשביל למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור חלל הבית שלכם.

עיצוב הבית עולה מדרגה

באמצעות החידושים האחרונים בתחום העיצוב אנחנו עולים ביחד אתכם מדרגה. אצלנו עיצוב הבית נעשה בשניים. אתם אחראים על החזון ואנחנו מגשימים אותו עבורכם. יש לנו את כל הניסיון הנדרש ואת בעלי המלאכה המתאימים בשביל להביא אליכם הביתה את מיטב החידושים בתחום. באמצעות השימוש באמצעים כמו משרביות אנחנו משלבים בין ישן לחדש בין מסורתי למודרני בשביל להפוך את הבית שלכם לבית של ממש. מקום בו תוכלו להרגיש בנוח בחלל המעוצב ולדעת שיש לכם חלק משמעותי באופן שבו הדברים תוכננו. עיצוב הבית עולה מדרגה עם דגמים חדשים של משרביות ואלמנטים עיצוביים מיוחדים בהתאמה אישית. כל האביזרים המשלימים עבור המטבח או חדר האמבטיה כולל ארונות מטבח מעוצבים, מזנונים, כיורים וברזים. מגוון מטבחים מביאה את המהפכה בתחום העיצוב אל החלל הביתי שלכם. אנחנו  מתעדכנים מדי שנה בירידים ברחבי העולם בכל החידושים הנדרשים. אנחנו נוסעים לירידי אדריכלות ועיצוב פנים ומביאים משם רעיונות חדשים במיוחד עבורכם.