ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים

מחפשים ארונות אמבטיה מעוצבים? החלטתם על שיפוץ או עברתם לדירה חדשה? נשמח לעזור לכם עם הבחירה. השירות האישי והמקצועי שלנו כולל ייעוץ והרכבה על ידי מרכיבים מומחים. ביחד אתכם נבחר את ארון האמבטיה ההולם ביותר את הצרכים שלכם. אנשי המקצוע שלנו הם בעלי רקע בעיצוב פנים ואדריכלות עם נסיון רב שנים בתחום. הקטלוג העשיר שלנו, הכולל ארונות אמבטיה מעוצבים במבחר דגמים וצבעים, עומד כולו לרשותכם. אם יש לכם שאלות נוספות אל תהססו להתקשר בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

דגשים חשובים בבחירת ארון האמבטיה המתאים

בשנים האחרונות עיצוב הבית נכנס אל חדר האמבטיה. בעולם המודרני ארונות אמבטיה הן פריט עיצובי ופונקציונלי בעל משמעות רבה. מגוון מטבחים מביאה עד אליכם את העיצובים החדישים ביותר בתחום, כולל דגש מיוחד על ארונות מעוצבים מעץ אלון בהתאמה אישית עבורכם.

הבחירה הראשונה היא בין ארון אמבטיה תלוי לבין ארונות בסגנון הישן. ארונות תלויים חוסכים עבורכם במקום וביחד עם כיור תלוי הם משאירים חלל גדול ומרווח לשאר הפריטים הנדרשים. הבחירה בארון תלוי או בארון רגיל תלויה כמובן בטעם אישי אך כדאי תמיד להיעזר באנשי מקצוע בתחום. המומחים שלנו לעיצוב מתאימים עבורכם  במדויק  את גודל הארון לחלל החדר כולו. לאחר הבחירה תוכלו לבחור את הדגם המתאים ואת הצבע הנדרש. גם כאן יש חשיבות רבה להתאמה בין הצבע והדגם לשאר האביזרים. תכנון נכון מאפשר לכם להרגיש בנוח באחד החדרים הכי מפנקים בבית. החדר שבו אתם יכולים באמת להיות לבד לחצי שעה ביום שהיא רק שלכם.

מגוון מטבחים שירות אישי אמין ומקצועי

מגוון מטבחים מתחייבים לטוב ביותר עבורכם. לאחר שנים של התמחות במטבחים מעוצבים הבנו שהשירות שלנו נדרש במקומות נוספים. כל הנגרים, המתכננים והמרכיבים הם עובדים של החברה. בנוסף לעובדים הקבועים של החברה יש לנו בעלי מקצוע חיצוניים. אנחנו עובדים כבר שנים רבות עם חברות בתחום תשתיות הגז, החשמל, האינסטלציה והתאורה. אנחנו מספקים עבורכם מענה כולל ומקיף הכל מרוכז במקום אחד. השירות שלנו הוא קודם כל אישי ומכוון ללקוח אבל בראש ובראשונה מקצועי ואמין. אנחנו מאמינים בתקשורת שקופה בה ביחד אתכם נעצב את חלל חדר האמבטיה שלכם.