שיש

שיש למטבחים ולחדר האמבטיה

עיצוב המטבח וחדר האמבטיה הוא אחד הדברים הכי משמעותיים לאחר השיפוץ או הבנייה. אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא ביצוע עבודות שיש לשדרוג הנראות ולתחושה נעימה. מגוון מטבחים מספקים עבורכם את כל עבודות השיש הנדרשות במחירים נוחים ומשתלמים. יש לנו צוות מיומן ומקצועי היודע איך לבצע כל מלאכה בצורה מושלמת. אנחנו לא מתפשרים על האיכות ומספקים לקהל הלקוחות שלנו שירות כולל ויסודי עד לתוצאה הסופית הרצויה.

סוגי שיש עבור המטבח וחדר האמבטיה

מגוון מטבחים עובדים עם כל סוגי השיש המובילים בשוק. אבן קיסר, דקטון, קוריאן וגרניט. בשביל להתאים את סוג השיש למטבח שלכם אנחנו עובדים ביחד אתכם. התאמת שיש לחדר האמבטיה או למטבח דורשים מיומנות ומקצועיות ובעיקר הבנה מעמיקה בעיצוב פנים. לכל סוג שיש יש את היתרונות שלו והוא מתאים עבור קהל יעד מסוים. נסקור בקצרה את הסוגים השונים בשביל לעזור לכם עם הבחירה.

שיש דקטון

שיש דקטון

דקטון הוא משטח שיש המתאים במיוחד עבור מטבחים. זהו משטח עבודה גדול עם עמידות מקסימאלית. כיום משטחי דקטון הפכו להיות מוצר עיצובי בכל חלל הבית כולל בחללי העיצוב החיצוניים. המשטח ניחן ביתרונות רבים הכוללים: מניעת כתמים וספיגת נוזלים, עמידות בפני חום ואש, עמידות בפני שפשופים ושריטות, עמידות ללחץ ולמשקלים גבוהים. זהו משטח ידידותי מאוד עבור הסביבה חסין לפגעי מזג האוויר.

שיש אבן קיסר

אבן קיסר

שיש אבן קיסר הוא משטח קווארץ המורכב מחול הכולל 7% של פיגמנטים וחומרי הדבקה. זהו אחד המשטחים הנפוצים ביותר עבור מטבחים המגיע בצבעים שונים עם גימורים המותאמים עבור הלקוח. אבן קיסר היא לא אבן טבעית אלא המצאה ישראלית ! היתרון הגדול של שיש אבן קיסר הוא הצבעים השונים הניתנים לבחירה. שיש הוא מחצב טבעי המגיע בצבע מסוים אך ההמצאה הישראלית מגיעה במבחר צבעים ובעובי שונה, המותאם במיוחד עבור המטבח או חדר האמבטיה שלכם.

שיש גרניט

שיש גרניט

שיש גרניט הוא אחד המשטחים היפים ביותר שיש. אבן טבעית שנחצבה ממעמקי האדמה בעלת מראה מרהיב ואסתטי. שיש גרניט מגיע בעיצובים שונים ובצבעים מגוונים. המראה הוולקני של הגרניט אינו בר תחליף עבור אלו מכם האוהבים מחצבים טבעיים השומרים על הפראיות של הטבע ממנו הם הגיעו. שיש גרניט דורש טיפול מינימאלי והוא עמיד לאורך שנים.

שיש קוריאן

שיש קוריאן

קוריאן הוא משטח אקרילי, נוח מאוד לעיצוב המרחב בעל עמידות גבוהה המתאים למגוון רחב של יישומים. קוריאן משמש עבור בתי קפה, מסעדות, חנויות ומוסדות ציבוריים אך גם עבור בתים פרטיים. אחד השימושים העיקריים שלו בבתים פרטיים הוא עבור חיפוי אמבטיה למראה מודרני ואטרקטיבי.

מתקשים עם הבחירה? אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשותכם בכל עת. סקירה קצרה זאת היא קצה המזלג למידע נוסף פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.